IekšdurvisIekšdurvis, kas papildina jūsu mājokļa interja dizainu.

Mums ir liela pieredze darbā gan ar privātiem, gan komerciāliem klientiem, tai skaitā mēbeļu ražošana lieliem nekustamo īpašumu projektiem.

Piemeklējot īsto materiālu un apdari, durvis kļūst par patstāvīgu interjera elementu, piešķirot telpai mājīgumu un lieliski papildinot tās dizainu. Iekšdurvis ar kārbu izgatavojam no dažādiem materiāliem, piemeklējot atbilstošu apdari un furnitūru. Piedāvājam arī durvju montāžu un durvju apmaļu (aplodu jeb kleidu) izgatavošanu. Mūsu ražotās koka iekšdurvis ir piemērotas gan privātu mājokļu labiekārtošanai, gan nekustamo īpašumu attīstības projektiem. Uzņēmuma ilggadēja pieredze durvju, logu un mēbeļu ražošanā, kā arī kokapstrādē palīdzēs īstenot ikvienu projektu!

Ieguvumi, strādājot ar mums

<h3>PILNĪBĀ PIELĀGOTS</h3>

PILNĪBĀ PIELĀGOTS


Durvis tiek pilnībā pielāgotas jūsu projektam, kas nozīmē, ka mēs varam izgatavot durvis dažādos izmēros, formās un stilos.

<h3>AUGSTAS KVALITĀTES MATERIĀLI<br> UN APDARES</h3>

AUGSTAS KVALITĀTES MATERIĀLI
UN APDARES

Mēs izmantojam vietējo, augstākās kvalitātes kokmateriālu, lai nodrošinātu labāko klimatu jūsu mājās.

<h3>PILNS SERVISS</h3>

PILNS SERVISS


No mērījumiem līdz projektēšanai, izgatavošanai un uzstādīšanai – mēs nodrošinam pilnu servisu

<h3>EI45 Setifikāts</h3>

EI45 Setifikāts


Nodrošinām EI45 sertifikātu ugunsdrošām durvīm.

Mūsu ražošanas process

Durvis tiek ražotas uzņēmumam piederošajā ražotnē Kuldīgas novadā, Latvijā. Mērījumu veikšanas un montāžas sarežģītības dēļ, mēs piedāvājam gan mērījumu veikšanu objektā, gan ārdurvju uzstādīšanu. Process sākas ar konsultāciju ar klientu, kuras laikā tiek izprasta projekta specifikācija, pēc kuras seko rūpīga mērījumu veikšana objektā. Balstoties uz projekta prasībām, tiek sagatavots cenu piedāvājums un tehniskās skices. Pareiza durvju uzstādīšana gan standarta, gan nestandarta ārdurvīm ir būtiska ne tikai to ērtai lietošanai (viegla, bet blīva aizvēršanās) un kvalitatīvai kalpošanai ilgtermiņā, bet arī ēkas termoizolācijai. Mums ir svarīgi pārliecināties, ka esat apmierināti ar rezultātu, tāpēc nodrošinām piegādi, kārbas un durvju uzstādīšanu, kā arī aiļu apdari visā Latvijā.

Pakalpojumā iekļauts

  • Bemaksas konsultācija un cenu piedāvājums

  • Dizaina izstrāde

  • Mērījumu veikšana objektā

  • Gan standarta komponentu, gan arī pilnīgi individuālu risinājumu izgatavošana

  • Loģistika no mūsu ražotnes līdz jūsu atrašanās vietai

  • Montāža

  • 3 gadu garantija

 

Sazinieties ar mums jau šodien,
lai izrunātu savu projektu

Sazinieties ar mums