Ārdurvis mājai un dzīvoklim

Koka ārdurvisKoka ārdurvis no Latvijā iegūtiem kokmateriāliem

Gan mājā, gan dzīvoklī ārdurvis ir mājokļa centrālais elements, kas jau kopš seniem laikiem ir bijis drošības simbols. Tām ir jāapvieno elegants dizains ar siltumizolācijas un drošības funkcijām, lai īpašniekiem nodrošinātu patīkamu un komfortablu dzīvojamo vidi. Ja meklē kvalitatīvas, izturīgas un ilgmūžīgas koka ārdurvis mājai, dzīvoklim vai komerctelpām, mēs palīdzēsim to īstenot, sākot no mērījumu veikšanas objektā, līdz to transportēšanai un uzstādīšanai.

Mēs esam realizējuši neskaitāmi daudz dažāda dizaina ārdurvju projektu, tāpēc spējam ieteikt saviem klientiem vislabāko risinājumu. Gan materiālu, gan dizaina ziņā iespējas ir ļoti plašas – mēs ražojam kā moderna tā klasiska stila durvis, piemeklējot atbilstošāko materiālu klienta ēkas parametriem, bet plašā klāstā pieejamā furnitūra ļauj aprīkot ārdurvis atbilstoši visaugstākajiem drošības standartiem. Mūsu ārdurvis ir piemērotas ne tikai dzīvokļu vai privātmāju labiekārtošanai, bet arī nekustamo īpašumu attīstītāju jaunbūvju projektiem un vēsturisko ēku restaurēšanai. Uzņēmuma ilggadējā pieredze koka durvju ražošanā un kokapstrādē palīdzēs īstenot ikvienu projektu atbilstoši iecerēm!

Kāpēc izvēlēties mūsu ražotās ārdurvis?

<h3>Plašas dizaina iespējas</h3>

Plašas dizaina iespējas

Koka ārdurvīm piedāvājam plašas dizaina iespējas - klasiskas, modernas vai vēsturiskas, lai tās pilnībā atbilstu klientu iecerēm un vajadzībām.

<h3>Augstākās kvalitātes materiāli</h3>

Augstākās kvalitātes materiāli

Ārdurvis tiek izgatavotas no augstākās kvalitātes vietējiem kokmateriāliem, kuri ideāli piemēroti Latvijas klimatiskajiem apstākļiem.

<h3>Pilns pakalpojumu klāsts</h3>

Pilns pakalpojumu klāsts

Ja izvēlēsieties mūsu ražotās ārdurvis, parūpēsimies ne tikai par durvju izgatavošanu, bet arī par to piegādi un uzstādīšanu mājā vai dzīvoklī.

Ārdurvju ražošana

Koka ārdurvis mājām un dzīvokļiem tiek izgatavotas tā, lai tās pilnībā atbilstu klienta dizaina, kvalitātes un drošības prasībām. Neatkarīgi no tā, vai jūs vēlaties pasūtīt koka ārdurvis jaunceltnei vai veikt ārdurvju nomaiņu dzīvoklim vai privātmājai, mēs palīdzēsim jums īstenot ikvienu jūsu ieceri! Mūsu speciālisti izstrādās jūsu ēkai vispiemērotāko ārdurvju dizaina un funkcionalitātes risinājumu, kas atbildīs ne tikai augstākajiem kvalitātes un drošības standartiem, bet arī vēsturisko ēku fasāžu atjaunošanas noteikumiem.

SIA “Laimdotas” koka ārdurvis tiek ražotas no Latvijā iegūtiem kokmateriāliem, izmantojot mūsdienīgākās kokapstrādes tehnoloģijas un pieredzējušu galdnieku meistarību. Ārdurvju izgatavošanai piedāvājam ne tikai masīvkoku - ozolkoku un priedi, bet arī augstākas kvalitātes finierējumu un stiklojumu. Izvēloties ārdurvis pēc pasūtījuma, jums ir iespēja izdarīt izvēli no plašā krāsu un furnitūras klāsta, izvēloties piemērotākos slēdzeņu, rokturu, eņģu un cilindru risinājumus. Neatkarīgi no tā, kādu koka ārdurvju dizainu un komplektāciju izvēlēsieties, visas mūsu ražotās ārdurvis ir ilgmūžīgas, piemērotas Latvijas klimatiskajiem apstākļiem un atbilst visaugstākajiem kvalitātes standartiem.

Mērījumu veikšana un ārdurvju uzstādīšana

Pareiza durvju uzstādīšana gan standarta, gan nestandarta ārdurvīm ir būtiska ne tikai to ērtai lietošanai (viegla, bet blīva aizvēršanās) un kvalitatīvai kalpošanai ilgtermiņā, bet arī ēkas termoizolācijai. Mērījumu veikšanas un montāžas sarežģītības dēļ, mēs piedāvājam gan mērījumu veikšanu objektā, gan ārdurvju uzstādīšanu. Mums ir svarīgi pārliecināties, ka esat apmierināti ar rezultātu, tāpēc nodrošinām piegādi, kārbas un durvju uzstādīšanu, kā arī aiļu apdari visā Latvijā.

Ko mēs piedāvājam?

Mēs piedāvājam pilnu pakalpojumu klāstu, kas nepieciešami koka ārdurvju izgatavošanai pēc individuālā pasūtījuma:
  • Bezmaksas konsultācija un cenu piedāvājums.
  • Mērījumu veikšana objektā.
  • Ārdurvju dizaina izstrāde un projektēšana.
  • Ārdurvju izgatavošana.
  • Ārdurvju transportēšana un uzstādīšana.
  • Divu gadu garantija.


Uztici koka ārdurvju izgatavošanu mums!

Sazinies ar mums