Vēsturiskā stila logiPiešķirot mūsdienīgu funkcionalitāti senatnīgajam.

Mums ir liela pieredze darbā gan ar privātiem, gan komerciāliem klientiem, tai skaitā mēbeļu ražošana lieliem nekustamo īpašumu projektiem.

Vēsturiskos logus jeb futerlogus visbiežāk izgatavo, restaurējot vēsturiskas ēkas, lai saglabātu autentisku senatnīgu izskatu, bet vienlaikus pievienotu tiem mūsdienīgu funkcionalitāti. Šo logu oriģinālais dizains paliks tieši tāds pats, kā to iecerējis meistars pirms gadu desmitiem (vai pat simtiem), tikai tie būs ērtāki, ergonomiskāki, ar labāku skaņas un siltuma izolāciju. Lai pieskaņotu toni iespējami tuvāk oriģinālam, futerlogus ir iespējams krāsot ar lineļļas krāsām un beicēm. Šādus logus uzņēmums ir izgatavojis gandrīz visās Latvijas lielākajās vecpilsētās, kā arī uzņēmuma mājas pilsētā – Kuldīgā.

Ieguvumi, strādājot ar mums

<h3>PILNĪBĀ PIELĀGOTS</h3>

PILNĪBĀ PIELĀGOTS


Logi ir pilnībā pielāgoti jūsu projektam, kas nozīmē, ka mēs varam izgatavot logus dažādos izmēros, formās un stilos.

<h3>AUGSTAS KVALITĀTES MATERIĀLI<br> UN APDAREs</h3>

AUGSTAS KVALITĀTES MATERIĀLI
UN APDAREs

Mēs izmantojam vietējo, augstākās kvalitātes kokmateriālu, lai nodrošinātu labāko klimatu jūsu mājās.

<h3>PILNS SERVISS</h3>

PILNS SERVISS


No mērījumiem līdz projektēšanai, izgatavošanai un uzstādīšanai – mēs nodrošinam pilnu servisu

Mūsu ražošanas process

Logi tiek ražoti uzņēmumam piederošajā ražotnē Kuldīgas novadā, Latvijā. Process sākas ar konsultāciju ar klientu, kuras laikā tiek izprasta projekta specifikācija, un pēc kuras seko rūpīga mērījumu veikšana objektā (ja nepieciešams). Balstoties uz projekta prasībām, tiek sagatavots cenu piedāvājums un tehniskās skices. Mūsu projektētāji palīdzēs izstrādāt jums vispiemērotākos koka logu dizaina un funkcionalitātes risinājumus, kas izgatavoti pēc precīziem izmēriem, formas un rāmja biezuma, kā arī citiem parametriem. Kad klients apstiprinājis visas nepieciešamās detaļas, mūsu meistari uzsāk logu izgatavošanas procesu, izmantojot gan vēsturiskas, gan mūsdienīgākās kokapstrādes tehnoloģijas. Pēc logu izgatavošanas mūsu komanda sniedz pilnu servisu, tostarp ērtu piegādi un uzstādīšanu visā Eiropā.

Pakalpojumā iekļauts

  • Bemaksas konsultācija un cenu piedāvājums

  • Dizaina izstrāde

  • Gan standarta komponentu, gan arī pilnīgi individuālu risinājumu izgatavošana

  • Loģistika no mūsu ražotnes līdz jūsu atrašanās vietai

  • Montāža

  • 3 gadu garantija

 

Sazinieties ar mums jau šodien,
lai izrunātu savu projektu

Sazinieties ar mums