ĀrdurvisKoka ārdurvis no Latvijā iegūtiem kokmateriāliem.

Mums ir liela pieredze darbā gan ar privātiem, gan komerciāliem klientiem, tai skaitā mēbeļu ražošana lieliem nekustamo īpašumu projektiem.

Mēs esam realizējuši neskaitāmi daudz un dažāda dizaina ārdurvju projektu, tāpēc spējam ieteikt saviem klientiem vislabāko risinājumu. Gan materiālu, gan dizaina ziņā iespējas ir ļoti plašas – mēs ražojam kā moderna tā klasiska stila durvis, piemeklējot atbilstošāko materiālu klienta ēkas parametriem, savukārt plašā klāstā pieejamā furnitūra ļauj aprīkot ārdurvis atbilstoši visaugstākajiem drošības standartiem. Mūsu ārdurvis ir piemērotas ne tikai dzīvokļu vai privātmāju labiekārtošanai, bet arī nekustamo īpašumu attīstītāju jaunbūvju projektiem un vēsturisko ēku restaurēšanai. Uzņēmuma ilggadējā pieredze koka durvju ražošanā un kokapstrādē palīdzēs īstenot ikvienu projektu atbilstoši iecerēm!

Ieguvumi, strādājot ar mums

<h3>PILNĪBĀ PIELĀGOTS</h3>

PILNĪBĀ PIELĀGOTS


Durvis tiek pilnībā pielāgotas jūsu projektam, kas nozīmē, ka mēs varam izgatavot durvis dažādos izmēros, formās un stilos.

<h3>AUGSTAS KVALITĀTES MATERIĀLI<br> UN APDAREs</h3>

AUGSTAS KVALITĀTES MATERIĀLI
UN APDAREs

Mēs izmantojam vietējo, augstākās kvalitātes kokmateriālu, lai nodrošinātu labāko klimatu jūsu mājās.

<h3>PILNS SERVISS</h3>

PILNS SERVISS


No mērījumiem līdz projektēšanai, izgatavošanai un uzstādīšanai – mēs nodrošinam pilnu servisu

Mūsu ražošanas process

Durvis tiek ražotas uzņēmumam piederošajā ražotnē Kuldīgas novadā, Latvijā. Mērījumu veikšanas un montāžas sarežģītības dēļ, mēs piedāvājam gan mērījumu veikšanu objektā, gan ārdurvju uzstādīšanu. Process sākas ar konsultāciju ar klientu, kuras laikā tiek izprasta projekta specifikācija, pēc kuras seko rūpīga mērījumu veikšana objektā. Balstoties uz projekta prasībām, tiek sagatavots cenu piedāvājums un tehniskās skices. Pareiza durvju uzstādīšana gan standarta, gan nestandarta ārdurvīm ir būtiska ne tikai to ērtai lietošanai (viegla, bet blīva aizvēršanās) un kvalitatīvai kalpošanai ilgtermiņā, bet arī ēkas termoizolācijai. Mums ir svarīgi pārliecināties, ka esat apmierināti ar rezultātu, tāpēc nodrošinām piegādi, kārbas un durvju uzstādīšanu, kā arī aiļu apdari visā Latvijā.

Pakalpojumā iekļauts

  • Bemaksas konsultācija un cenu piedāvājums

  • Dizaina izstrāde

  • Mērījumu veikšana objektā

  • Gan standarta komponentu, gan arī pilnīgi individuālu risinājumu izgatavošana

  • Loģistika no mūsu ražotnes līdz jūsu atrašanās vietai

  • Montāža

  • 3 gadu garantija

 

Sazinieties ar mums jau šodien,
lai izrunātu savu projektu

Sazinieties ar mums