Koka logi

Koka logi 

Logu ražošana Latvijā – standarta koka pakešu logi un nestandarta risinājumi

Augstākās kvalitātes koka logi ne tikai ievieš patīkamas sajūtas jebkurā interjerā, nodrošinot labu klimatu telpās, bet arī kalpo kā ēkas dizaina elements. Uz iekšu veramie koka logi ir populārākais risinājums mūsdienīgās ēkās – tie ir skaisti, viegli kopjami un, pateicoties regulējamai vērtnei, gaisa padeve telpās ir ērti kontrolējama. 

Mēs izgatavojam logus pēc projekta, pielāgojot tos katras ēkas vajadzībām. Tie var būt gan standarta koka pakešu logi, gan nestandarta arkveida vai apaļie koka logi. Arī vietējo kokmateriālu izvēlē ir neskaitāmas variācijas – silts priedes koks, izturīgs ozolkoks un citi. Mūsu ražotie koka logi ir piemēroti gan privātu mājokļu labiekārtošanai, gan nekustamo īpašumu attīstītajiem.

Ja vēlaties aprīkot savu mājokli vai komerctelpas ar augstākās kvalitātes koka pakešu logiem, mēs palīdzēsim jums to īstenot, sākot no mērījumu veikšanas objektā, līdz logu ražošanai un uzstādīšanai. Uzņēmuma ilggadēja pieredze logu ražošanā un kokapstrādē palīdzēs īstenot ikvienu projektu!

Kāpēc izvēlēties mūsu koka logus?

<h3>Plašas dizaina iespējas</h3>

Plašas dizaina iespējas

Koka logiem tiek piedāvātas dažādas dizaina variācijās - koka pakešu logi, arkveida un apaļie koka logi -, lai tie pilnībā atbilstu klientu iecerēm un vajadzībām.

<h3>Augstākās kvalitātes materiāli</h3>

Augstākās kvalitātes materiāli

Koka logi tiek izgatavoti no vietējiem kokmateriāliem, nodrošinot augstākās kvalitātes koka pakešu logus, kas piemēroti Latvijas klimata apstākļiem.

<h3>Pilns pakalpojumu klāsts</h3>

Pilns pakalpojumu klāsts

Ražojot koka logus, mēs parūpējamies ne tikai par logu izgatavošanu, bet arī to transportēšanu un uzstādīšanu objektā.

Koka logu ražošana

Koka logu projektēšana un izgatavošana tiek īstenota tā, lai tie pilnībā atbilstu klienta vēlmēm un vajadzībām. Neatkarīgi no tā, vai jūs meklējat koka logus jaunceltnei vai vēlaties veikt veco logu nomaiņu, mēs palīdzēsim jums šo ieceri īstenot! Mūsu projektētāji palīdzēs izstrādāt jums vispiemērotākos koka logu dizaina un funkcionalitātes risinājumus, kas izgatavoti pēc precīziem izmēriem, formas un rāmja biezuma, kā arī citiem parametriem.

Logi SIA “Laimdotas” ražotnē tiek darināti tikai no Latvijā iegūtiem kokmateriāliem, izmantojot mūsdienīgākās kokapstrādes tehnoloģijas. Koka logu izgatavošanai piedāvājam ozolkoku un priedi, kā arī augstākas kvalitātes stiklojumu un furnitūru. Neatkarīgi no tā, kādus koka logus izvēlēsieties, visi mūsu koka logi ir ilgmūžīgi, energoefektīvi un atbilst visaugstākajiem kvalitātes standartiem.

Koka logu komplektācija un uzstādīšana

Koka logu ražošana pēc projekta sniedz jums iespēju izvēlēties furnitūras risinājumus, kas atbilst ēkas un jūsu individuālajām prasībām - piemēram, ar papildu drošību un dažādiem vēdināšanas stāvokļiem. Tāpat piedāvājam iespēju pasūtīt arī logu iekšējās un ārējās palodzes, nodrošinot pilnu aiļu apdari. Tehnoloģiski pareiza logu montāža ailā ir būtiska ne tikai mājokļa energoefektivitātei, bet arī koka logu kvalitatīvai kalpošanai, kā arī termoizolācijai un skaņas izolācijai dzīvojamajā telpā. Izvēloties mūsu ražotos koka logus, mēs pārliecināsimies, ka esat apmierināti ar rezultātu, nodrošinot piegādi, uzstādīšanu un ailu apdari visā Latvijā un arī citviet Eiropā.

Ko mēs piedāvājam?

Mēs piedāvājam pilnu pakalpojumu klāstu, kas nepieciešami koka logu izgatavošanai pēc individuāla pasūtījuma:
  • Bezmaksas konsultācija un cenu piedāvājums.
  • Mērījumu veikšana objektā.
  • Koka logu dizaina izstrāde un projektēšana.
  • Koka logu izgatavošana.
  • Logu transportēšana un uzstādīšana.
  • Trīs gadu garantija.


Uztici koka logu izgatavošanu mums!

Sazinies ar mums